krbyvysocina.cz

Ekoflam krbová kamna Lecco – černá

Levný výrobek Ekoflam krbová kamna Lecco od přední společnosti Krby levně můžete sehnat nyní za příznivou cenu. Akční cena od 11 990 Kč.
EAN: 8594155833481
Ekoflam krbová kamna Lecco - černá
Ověřit dostupnost »
Značka: Krby levně
11 990

Proč krbová kamna LECCO?
Krbová kamna COMO, jsou určená pro všechny ti, kteří hledají kvalitní, efektivní a estetický zdroj tepla. Krbová kamna LECCO od výrobce Ekoflam s.r.o. jsou dvouplášťová, což zaručuje bezpečnost a vysokou účinnost při vytápění. Krbová kamna LECCO, jsou vyrobena z kvalitní oceli, což garantuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti vysokým teplotám.
Jednou z výhod těchto krbových kamen je sekundární spalování, které zajišťuje maximální využití energie dřeva a minimalizaci emisí. Oplach skla zase zabraňuje jeho znečišťování a umožňuje vám mít neustálý výhled na plameny.
LECCO kamna, jsou vybavena otočným roštem, který usnadňuje čištění a údržbu kamen. Dvojitá regulace hoření pak umožňuje přizpůsobit nejefektivněji intenzitu plamenů vašim potřebám.
Při návrhu těchto krbů byl kladen velký důraz na design. Kamna tak působí moderně a jsou skvělým doplňkem jakékoliv místnosti. Velké prosklení s černěným sklem dodává krbům luxusní vzhled.
Krbová kamna LECCO jsou ideální volbou i pro nízkoenergetické a pasivní domy, neboť efektivně využívají palivo a minimalizují energetické nároky na vytápění.
Abychom vám zaručili bezproblémový chod a vysokou kvalitu našich produktů, poskytujeme na krbová kamna LECCO záruku 2 roky.
Rychlé schrnutí předností krbových kamen LECCO:

sekundární spalování
externí přívod vzduchu
délka polen 35 cm
oplach skla
otočný roš
dvojitánregulace hoření
moderní design
velké prosklení + černěné designové sklo
vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy

Krbová kamna LECCO od Ekoflam s.r.o., jsou správným rozhodnutím pro každého, kdo hledá efektivní, estetické a kvalitní řešení vytápění svého domova.

Ostatní parametry: Přikládání přední. Odvod spalin vrchní. Externí přívod vzduchu Ano. Terciální přívod vzduchu Ano. Sekundární spalování Ano. Typ skla rovné. Deflektor (clona) Ano