krbyvysocina.cz

Expres Menu Červené kari s kuřetem 2 porce 600g

Oblíbený kus Expres Menu Červené kari s kuřetem od dodavatele s dobrým jménem EXPRES MENU lze nakoupit momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Na našich stránkách za 189 Kč.
EAN: 8594043795877
Expres Menu Červené kari s kuřetem 2 porce 600g

Expres Menu Čerevené kari s kuřetem 2 porce 600g
Exotický chuťový zážitek z Thajska vám připraví pikantní omáčka s kousky šťavnatého kuřecího masa, kokosovým mlékem, kari, koriandrem a limetkou.
Složení:kuřecí prsa (33 %), cibule, kokosové mléko (kokos, voda), třtinový cukr, kari pasta červená (1,7 %) (sušené červené chilli 28 %, citronová tráva, česnek, sůl, šalotka, kaffir, galanga, koriandr, římský kmín), limetková šťáva, sezamový olej, rybí omáčka (extrakt z ančoviček 63 %, voda, sůl, cukr), sůl kamenná, rýžová mouka, kukuřičná mouka, koriandr, bazalka.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 579 kJ. Energetická hodnota 137 kcal. Sacharidy 10,5 g. Bílkoviny 9,5 g. Nasycené mastné kyseliny 5,7 g. z toho cukry 6,7 g. Tuky 7,2 g