krbyvysocina.cz

Expres Menu Čočka po orientálsku 2 porce 500g

Tento kvalitní produkt Expres Menu Čočka po orientálsku od oblíbené značky EXPRES MENU máte možnost koupit u nás v bezva akci! Teď v akci 139 Kč.
EAN: 8594043791817
Expres Menu Čočka po orientálsku 2 porce 500g

Expres Čočka po orientálsku 2 porce 500g
Pikantní kombinace čočky a kořenové zeleniny nabízí vyváženou nutriční hodnotu s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuků.
TIP! Tuto směs můžete konzumovat i studenou jako salát, nebo jako doplněk k hlavnímu jídlu. Je vhodná pro vegany. Výjimečně může obsahovat kamínky.
Složení:čočka (60 %), kořenová zelenina (mrkev, pastiňák, celer), voda, rajčata, cibule, olej řepkový, sůl kamenná, pepř, kari, chilli.

Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 528 kJ. Energetická hodnota 125 kcal. Sacharidy 19,8 g. Bílkoviny 7,9 g. Nasycené mastné kyseliny 0,2 g. z toho cukry 1,7 g. Tuky 2,6 g