krbyvysocina.cz

Expres Menu Hovězí guláš 2 porce 600g

Tento kvalitní a levný výrobek Expres Menu Hovězí guláš 2 od značky s dlouholetou tradicí EXPRES MENU snadno najdete tady za výborné peníze. V akci za 199 Kč.
EAN: 8594043790247
Expres Menu Hovězí guláš 2 porce 600g

Expres Menu Hovězí guláš 2 porce 600g
Kvalitní kousky hovězího masa, které byly dušené do měkka, v omáčce připravené na cibulovém základě se sladkou paprikou, zalité pomalu vařeným vývarem a ochucené česnekem a majoránkou.
Složení:hovězí maso přední (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, rýžová mouka, česnek, kukuřičná mouka, řepkový olej, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), paprika mletá, sůl kamenná, majoránka, kmín, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 269 kJ. Energetická hodnota 64 kcal. Sacharidy 5 g. Bílkoviny 8 g. Nasycené mastné kyseliny 0,4 g. z toho cukry 1,2 g. Tuky 1,7 g