krbyvysocina.cz

Expres Menu Hovězí Stroganov 2 porce 600g

Vysoce kvalitní produkt Expres Menu Hovězí Stroganov 2 od skvělého výrobce EXPRES MENU máte možnost získat právě zde ve výhodné akci. Levně za 219 Kč.
EAN: 8594043790476
Expres Menu Hovězí Stroganov 2 porce 600g

Expres Menu Hovězí Stroganov 2 porce 600g
Kousky zadního hovězího masa, nakrájené na nudličky a dušené v omáčce z cibule a na másle restovaných žampionů. Tato omáčka byla zalita vývarem a zjemněna smetanou.
Složení:hovězí maso zadní (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), žampiony, smetana, cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), máslo, citron, sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 401 kJ. Energetická hodnota 95 kcal. Sacharidy 4,5 g. Bílkoviny 6,2 g. Nasycené mastné kyseliny 1,2 g. z toho cukry 0,9 g. Tuky 6,3 g