krbyvysocina.cz

Expres Menu Hovězí vývar s masem a zeleninou 2 porce 600g

Tento akční a ve slevě produkt Expres Menu Hovězí vývar s masem a od skvělé značky EXPRES MENU snadno můžete najít momentálně na našich stránkách v akci! Výhodně teď u nás za 109 Kč.
EAN: 8594043791183
Expres Menu Hovězí vývar s masem a zeleninou 2 porce 600g

Hovězí vývar s masem a zeleninou 2 porce 600g
Vývar silný, pomalu tažený, s kousky masa a kořenové zeleniny.
TIP! Můžete doplnit vašimi oblíbenými nudlemi, polévkovými těstovinami nebo kapáním (zavářkou). Když je to potřeba, vždy zahřeje a posílí.
Složení:vývar hovězí (voda, maso a kosti hovězí, cibule, česnek, list bobkový, koření nové, pepř, sůl), směs zeleniny (mrkev, celer, petržel) (23 %), maso hovězí (15 %), sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 144 kJ. Energetická hodnota 34 kcal. Sacharidy 1,7 g. Bílkoviny 2,3 g. Nasycené mastné kyseliny 0 g. z toho cukry 0 g. Tuky 2,2 g