krbyvysocina.cz

Expres Menu Krůta na slanině 2 porce 600g

Tento designový výrobek Expres Menu Krůta na slanině od kvalitní značky EXPRES MENU naleznete tady ve výhodné akci. Akční ceny již od 169 Kč.
EAN: 8594043790117
Expres Menu Krůta na slanině 2 porce 600g

Expres Menu Krůta na slanině 2 porce 600g
Nadýchané kousky krůtího stehenního masa, které byly dušené do měkkosti, s omáčkou z aromatické uzené slaniny, cibule a pepře.
Složení:krůtí stehenní maso (31 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), uzená slanina (vepřové sádlo) (5 %), cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 413 kJ. Energetická hodnota 98 kcal. Sacharidy 3,9 g. Bílkoviny 9 g. Nasycené mastné kyseliny 1,9 g. z toho cukry 0,4 g. Tuky 5,6 g