krbyvysocina.cz

Expres Menu Krůtí ragú s fazolemi 2 porce 600g

Kvalitní a velmi žádaný produkt Expres Menu Krůtí ragú s fazolemi od společnosti s předním postavením na trhu EXPRES MENU lze pořídit tady a teď právě trvale výhodně. Výhodně teď u nás za 189 Kč.
EAN: 8594043792647
Expres Menu Krůtí ragú s fazolemi 2 porce 600g

Expres Menu Krůtí ragú s fazolemi 2 porce 600g
Inspirace pro tento pokrm pochází z tradičního francouzského jídla Cassoulet. Během postupného vaření se bílé fazole, kousky krůtího masa, kořenová zelenina, různé koření a chutná klobása mění v lahodnou pochoutku.
Složení:bílé fazole, krůtí maso (33 %), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák), rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), cibule, vepřová klobása (vepřové maso 86 %, voda, bramborový škrob, sůl, vepřový protein, koření), uzená slanina (vepřové sádlo), řepkový olej, sůl kamenná, paprika mletá, pepř mletý, kmín.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 116 kcal. Energetická hodnota 486 kJ. Sacharidy 10,3 g. Bílkoviny 10,6 g. Nasycené mastné kyseliny 1 g. z toho cukry 1,6 g. Tuky 4,2 g