krbyvysocina.cz

Expres Menu Kulajda s liškami 2 porce 600g

Tento kvalitní a levný produkt Expres Menu Kulajda s liškami od kvalitního výrobce EXPRES MENU jde získat tady a teď trvale výhodně! Nabídky již od 99 Kč.
EAN: 8594043791015
Expres Menu Kulajda s liškami 2 porce 600g

Expres Menu Kulajda s liškami 2 porce 600g
Vychutnejte si výjimečnou Krkonošskou smetanovou polévku, připravenou z lokálních surovin, která vás ohromí svou sytostí a vynikající chutí.
TIP! Nezapomeňte ochutnat i další tradiční pokrmy a speciality Krkonoš, jako například lahodné Jelení ragú. Tato polévka je ideální volbou pro děti i vegetariány.
Složení:voda, brambory, smetana, vejce, houby lišky obecné (3 %), cukr, ocet, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kopr sterilovaný (voda, kopr, ocet kvasný, cukr, sůl), sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 221 kJ. Energetická hodnota 53 kcal. Sacharidy 8,4 g. Bílkoviny 1,7 g. Nasycené mastné kyseliny 0,6 g. z toho cukry 2,9 g. Tuky 1,6 g