krbyvysocina.cz

Expres Menu Kuře na paprice 2 porce 600g

Zcela unikátní výrobek Expres Menu Kuře na paprice od našeho předního výrobce EXPRES MENU jde sehnat zde nyní pořád výhodně. Teď za akční cenu 159 Kč.
EAN: 8594043790230
Expres Menu Kuře na paprice 2 porce 600g

Expres Menu Kuře na paprice 2 porce 600g
Měkké kousky masa z kuřecích stehen, které byly dušené do měkka, v omáčce připravené na cibulovém základě se sladkou paprikou. Omáčka je zjemněná smetanou.
Složení:kuřecí maso stehenní (31 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), mléko, smetana, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, paprika mletá.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 72 kcal. Energetická hodnota 303 kJ. Sacharidy 4,5 g. Bílkoviny 7,6 g. Nasycené mastné kyseliny 0,7 g. z toho cukry 1,1 g. Tuky 3 g