krbyvysocina.cz

Expres Menu Maso dvou barev 2 porce 600g

Exkluzivní výrobek Expres Menu Maso dvou barev od výrobce s dlouholetou historií EXPRES MENU lze koupit právě teď u nás skutečně výhodně. V akci za cenu 169 Kč.
EAN: 8594043790254
Expres Menu Maso dvou barev 2 porce 600g

Expres Menu Maso dvou barev 2 porce 600g
Kýta z vepřového masa a krůtí maso podávané s omáčkou, která je připravená na uzeném špeku, s restovanou cibulkou, žampiony a česnekem. Ostrou chuť jídlu dodávají feferonky a chilli.
Složení:vepřové maso (16 %), krůtí maso (16 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, uzená slanina (vepřové sádlo), žampiony, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kapie sterilovaná (červená paprika, voda, ocet, cukr, sůl, koření), česnek, feferonky sterilované (feferonky, voda, ocet kvasný, sůl), sůl kamenná, chilli, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 108 kcal. Energetická hodnota 453 kJ. Sacharidy 4 g. Bílkoviny 7,2 g. Nasycené mastné kyseliny 2,4 g. z toho cukry 0,4 g. Tuky 7,5 g