krbyvysocina.cz

Expres Menu Masové koule v rajské omáčce s fusilli 1 porce 500g

Velmi žádaný produkt Expres Menu Masové koule v rajské omáčce od známého výrobce EXPRES MENU jednoduše získáte zde teď právě ve slevě. Momentálně v akci za 149 Kč.
EAN: 8594043795655
Expres Menu Masové koule v rajské omáčce s fusilli 1 porce 500g

Expres Menu Masové koule v rajské omáčce s fusilli 1 porce 500g
Šťavnaté kuličky z masa, podávané v oblíbené rajčatové omáčce připravené z vývaru, kořenové zeleniny, rajčat a aromatického koření. Přílohou jsou fusilli z rýžové mouky.
Výjimečně může obsahovat kamínky.
Komplet menu: Hotové jídlo s přílohou ve dvou sáčcích.
Složení:rýžové těstoviny (40 %) (rýžová mouka, tapiokový škrob, sůl, kurkuma), masové koule (24 %) [vepřová plec (68 %), hovězí přední (38 %), vejce, sůl kamenná, pepř mletý], hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), cukr řepný, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, sůl kamenná, řepkový olej, pepř, skořice, bobkový list.
Způsob přípravy:

Vložte krabičku do mikrovlnné trouby a ohřívejte cca 2 minuty (700 W), nebo dokud nebude jídlo teplé. Obal výrobku se může teplem deformovat.
Jídlo přendejte ze sáčku na talíř a ohřívejte v mikrovlnné troubě cca 2 minuty.
Vyjměte sáčky z papírového obalu a oba uzavřené sáčky vložte do hrnce (či rychlovarné konvice) s vařící vodou na cca 10 minut.Sáček s přílohou před podáváním promačkejte.
Skladování:Skladujte při teplotě od +1°C do +30°C. Otevřený výrobek uskladněte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Minimální trvanlivost do: viz obal.
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.
Doba spotřeby: 2 roky

Ostatní parametry: Energetická hodnota 488,4 kJ. Energetická hodnota 116,3 kcal. Sacharidy 17,5 g. Bílkoviny 6 g. Nasycené mastné kyseliny 1,1 g. z toho cukry 3,7 g. Tuky 3,3 g