krbyvysocina.cz

Expres Menu Rajská omáčka s hovězím masem 2 porce 600g

Oblíbený produkt Expres Menu Rajská omáčka s hovězím od známé společnosti EXPRES MENU najdete právě teď v nabídce za skvělou cenu. K sehnání zrovna v akci za 219 Kč.
EAN: 8594043790490
Expres Menu Rajská omáčka s hovězím masem 2 porce 600g

Expres Menu Rajská omáčka s hovězím masem 2 porce 600g
Plátky kvalitního hovězího masa, které byly dušené v omáčce z kořenové zeleniny, cibule a rajčatového protlaku. Omáčka byla ochucena divokými kořením a skořicí.
Složení:hovězí maso přední (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl) , kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), cukr, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, divoké koření, skořice.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 355 kJ. Energetická hodnota 84 kcal. Sacharidy 10 g. Bílkoviny 8,5 g. Nasycené mastné kyseliny 0,4 g. z toho cukry 6,4 g. Tuky 1,7 g