krbyvysocina.cz

Expres Menu Španělský ptáček 2 porce 600g

Kvalitní a levný produkt Expres Menu Španělský ptáček 2 od naší známé značky EXPRES MENU máte možnost získat aktuálně ve slevě! Zrovna nyní za cenu 239 Kč.
EAN: 8594043790216
Expres Menu Španělský ptáček 2 porce 600g

Expres Menu Španělský ptáček 2 porce 600g
Jemná roláda z hovězího masa, ručně naplněná okurkou, vajíčkem a uzeným špekem, podávaná s omáčkou z pomalu vařeného vývaru, cibule a pepře.
Složení:hovězí maso zadní (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, okurky sterilované (okurky, voda, ocet, sůl, koření, cibule, hořčičné semeno), řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, vejce, uzená slanina (vepřové sádlo), hořčice (pitná voda, hořčičné semeno, ocet kvasný lihový, cukr, sůl, kurkuma, výtažek koření), sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 136 kcal. Energetická hodnota 570 kJ. Sacharidy 4 g. Bílkoviny 6,4 g. Nasycené mastné kyseliny 2 g. z toho cukry 0,9 g. Tuky 11 g