krbyvysocina.cz

Expres Menu Svíčková na smetaně 2 porce 600g

Velmi oblíbený výrobek Expres Menu Svíčková na smetaně od společnosti EXPRES MENU máte možnost sehnat v naší online nabídce za super cenu! V akci od 219 Kč.
EAN: 8594043790209
Expres Menu Svíčková na smetaně 2 porce 600g

Expres Menu Svíčková na smetaně 2 porce 600g
Chutná smetanová omáčka připravená z kořenové zeleniny a divokého koření, doplněná o křehké plátky zadního hovězího masa, prošpikované aromatickou slaninou.
Složení:hovězí maso zadní (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), mléko, smetana, cukr, cibule, máslo, rýžová mouka, kukuřičná mouka, uzená slanina (vepřové sádlo), řepkový olej, sůl kamenná, citronová šťáva, pepř celý, nové koření, bobkový list.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 136 kcal. Energetická hodnota 572 kJ. Sacharidy 8,7 g. Bílkoviny 6,6 g. Nasycené mastné kyseliny 2,3 g. z toho cukry 5,5 g. Tuky 9 g