krbyvysocina.cz

Expres Menu Vepřové na žampionech 2 porce 600g

Unikátní výrobek Expres Menu Vepřové na žampionech od dodavatele kvalitních produktů EXPRES MENU máte možnost sehnat momentálně na webu ve výhodné akci! Nabídka od 179 Kč.
EAN: 8594043790452
Expres Menu Vepřové na žampionech 2 porce 600g

Expres Menu Vepřové na žampionech 2 porce 600g
Kousky libového masa z vepřové plece podávané v krémové omáčce s čerstvými žampiony, která je zjemněná smetanou a máslem.
Složení:vepřová plec (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), mléko, smetana, žampiony (5 %), cibule, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, máslo, sůl kamenná, kmín, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Ostatní parametry: Energetická hodnota 507 kJ. Energetická hodnota 120 kcal. Sacharidy 4,1 g. Bílkoviny 7,2 g. Nasycené mastné kyseliny 2,9 g. z toho cukry 1 g. Tuky 9 g