krbyvysocina.cz

GUČA krbová kamna Eliptico – černá

Nový výrobek GUČA krbová kamna Eliptico - značky GUČA snadno můžete pořídit aktuálně na webu trvale výhodně! Momentálně k dispozici za 25 137 Kč.
EAN: 8606106531794
GUČA krbová kamna Eliptico - černá
Ověřit dostupnost »
Značka: GUČA
25 137

Krbová kamna Eliptico jsou určena k vytápění obytných místností nebo jako doplnění pro nedostatečné ústřední topení. Jako palivo se doporučuje používat polenové dříví. Kamna GUČA Eliptico jsou vyrobená z litého železa a ocelových desek. Vnitřek topeniště je chráněn jednou vrstvou litého železa, uvnitř se také nachází rošt, který se může otáčet a je umožněno jej vyndávat. Kamna mají na dveřích topeniště sklo (odolné na teploty až 700°C), které umožňuje nahlédnutí do topeniště a maximální distribuci tepla.U kamen „Eliptico“ je k výrobě použita vysoce kvalitní litina a kamna jsou určena k vytápění vnitřních prostorů. S výkonem 9,5 kW mají tato kamna zajistit vytápění o rozloze více než 180 m3 .
Vlastnosti kamen Jezgro:

Vyrobeno dle normy EN13240
Terciální přívod vzduchu
Oplach skla
Popelník
Plechové opláštění
Účinnost kamen 78%
Litinový rošt

Ostatní parametry: Účinnost kamen 78 %. Typ kamen jednoplášťová, sálává. Popelník Ano. Přikládání přední. Délka polen 30 cm. Odvod spalin vrchní. Externí přívod vzduchu Ano