krbyvysocina.cz

HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/5 kW – hnědá – elektronická regulace

Unikátní a žádaný kousek HS FLAMINGO krbová kamna od výrobce se zárukou kvality HS FLAMINGO snadno můžete pořídit právě teď ve slevě! Aktuálně v akci od 51 490 Kč.
EAN: 8594155835881
HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO LEND 11/5 kW - hnědá - elektronická regulace
Ověřit dostupnost »
Značka: HS FLAMINGO
51 490

AQUAFLAM VARIO, novinka z produkce společnosti HS Flamingo s.r.o. Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění.
Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Vybavena standardně ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciálního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu, automaticky chrání proti přetopení.
Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozu jako teplovzdušná, to je Aquaflam VARIO!

Výběr výkonu (Krbová kamna jsou standardně dodávána s teplovodním výměníkem. Zákazník má možnost výběru mezi dvěma výkony: 3 – 9 kW / 5 – 11kW.)
Teplovodní / teplovzdušná verze (Pokud bude chtít zákazník topit bez výměníku, má možnost velmi snadno jej vyměnit za záslepku (deflektor) s jehož přítomností lze topit jako v teplovzdušných kamnech.)
Obsluha kamen (k výběru jsou dva typy ovládání krbových kamen. Manuální, pomocí táhla a elektronická, pomocí potenciometru)
Výběr barevné varianty (u krbových kamen Saporo, Lend, Kalmar je k dispozici 5 barevných variant – šedá, krémová, červená a dvě luxusní – hnědá sametová a krémová metalická)
Výměna dlažby (Navíc, u krbových kamen Barma je možná výměna dlažby v kterýkoliv okamžik jejich provozu.)

 

Ostatní parametry: Účinnost kamen 80,47 %. Typ kamen dvouplášťová, konvekční. Popelník Ano. Délka polen 40 cm. Odvod spalin vrchní. Externí přívod vzduchu Ano. Terciální přívod vzduchu Ano