krbyvysocina.cz

Jotul krbová kamna F 105 R LL – černý lak

Tento diskontní produkt Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý od top značky JOTUL máte možnost sehnat aktuálně na webu skutečně levně. Nyní zakoupíte za 51 990 Kč.
Jotul krbová kamna F 105 R LL - černý lak
Ověřit dostupnost »
Značka: JOTUL
51 990
Popis produktu

Navzdory malým rozměrům jsou Jotul F 105 kamna s velkým charakterem. K charakteristickým rysům bezesporu patří velká horizontální dvířka, která umožňují nádherný výhled na oheň. Regulace přívodu vzduchu je jednoduchá a intuitivní. Model se dodává s tradičními nožkami nebo s podstavcem a lze ho doplnit příslušenstvím na objednávku: límcem a horní deskou z mastku. Kamna Jotul F 105 jsou konstruována tak, aby docílila optimálního spalování při nízkém energetickém výkonu, ale zároveň jsou dostatečně robustní, aby dokázala zahřát i v největších mrazech. Díky kombinaci sálavého a konvekčního tepla vytvářejí velmi příjemné klima, a navíc je lze velice snadno umístit prakticky kamkoli v interiéru. Jotul F 105 je jako stvořený pro nízkoenergetické domy. Výrobek splňuje nejpřísnější emisní limity a dokáže spalovat ekologicky i při nízkém výkonu. Kamna Jotul F 105 dosahují čistého spalování s minimální spotřebou dřeva 0,8 kg/hod.

Velmi nízké emise
Kompaktní a moderní kamna na dřevo s nádherným výhledem na oheň
Optimální čisté spalování už od 2,4 kW
Kombinují sálavé a konvekční teplo
Vhodné pro nízkoenergetické domy

Rozměry:

Výška: 690 mm
Šířka: 410 mm
Hloubka: 325 mm

Ostatní parametry: Účinnost kamen 83 %. Popelník Ano. Přikládání přední. Délka polen 33 cm. Odvod spalin vrchní, zadní. Externí přívod vzduchu Ano. Sekundární spalování Ano