Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP – černý lak

Tento skvělý výrobek Jotul krbová kamna F 520 HIGH od top značky JOTUL můžete pořídit aktuálně na webu ve výhodné akci. V akci od 119 990 Kč.
Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP - černý lak
Značka: JOTUL
119 990 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to umožní zažít. Trojstranné prosklení s širokými bočními skly poskytuje fantastický pohled na plameny, který si můžete vychutnat z mnoha různých úhlů. Sklo je potažené speciálním povrchem, který ho udržuje stále čisté. Chytrá a intuitivní regulace přívodu vzduchu zajišťuje snadné zatápění a ovládání kamen. Díky vnitřnímu obložení topeniště bíle smaltovanými pláty kamna září, i když se v nich zrovna netopí. V jejich podstavci se ukrývá praktický úložný prostor na dřevo. Jotul F 520 High Top jsou vysoká krbová kamna s horním nástavcem, který lze instalovat s akumulačními prstenci (příslušenství na objednávku). Akumulační prstence během topení ukládají teplo, které postupně uvolňují do místnosti až dalších 12 hodin poté, co oheň v kamnech dohoří.

Panoramatický výhled na oheň
Praktický úložný prostor v podstavci
Prostorné topeniště
Jednoduchá obsluha

Rozměry:

Výška: 1 319 mm
Šířka: 594 mm
Hloubka: 532 mm

Ostatní parametry: Účinnost kamen 77 %. Popelník Ano. Přikládání přední. Délka polen 50 cm. Odvod spalin vrchní, zadní. Externí přívod vzduchu Ano. Sekundární spalování Ano