krbyvysocina.cz

Jotul krbová kamna F 602 ECO – modročerný smalt

Akční a ve slevě produkt Jotul krbová kamna F 602 ECO - od top značky JOTUL je k dispozici v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Právě nyní za 34 990 Kč.
Jotul krbová kamna F 602 ECO - modročerný smalt
Ověřit dostupnost »
Značka: JOTUL
34 990

Jotul F 602 patří k nesmrtelným klasikům Jotulu a už dlouho se drží na absolutní špičce prodeje. Design těchto kamen byl vytvořen koncem 30. let 20. století v architektonickém studiu Blakstad og Munthe-Kaas a vyzdoben sochařem Ornulfem Bastem. Od té doby model prošel řadou technologických úprav a vylepšení až do dnešní podoby s moderním čistým spalováním a možností připojení externího přívodu vzduchu. Jotul F 602 jsou praktická kamna na dřevo s výraznou osobností a charakterem. Snadno se instalují, jsou vysoce účinná, a navíc obsahují praktickou plotýnku na vaření. Na svých malých nožkách stojí po mnoho generací v domech a bytech po celém světě a jsou projektována tak, aby dobře sloužila ještě mnoha dalším generacím. Příslušenství na objednávku: adaptér pro externí přívod vzduchu, druhá varná plotýnka (průměr 125 mm) místo horního připojení kouřovodu, boční konvekční štít, plechová podložka.

Dvoustupňové spalování CB
Možnost připojení přívodu externího vzduchu
Ikonický design
Kvalitní norská litina
Varná plotýnka
Snadné ovládání přívodu vzduchu

Rozměry: 

Výška:637 mm
Šířka:320 mm
Hloubka:540 mm

Ostatní parametry: Účinnost kamen 81 %. Popelník Ano. Přikládání přední. Délka polen 40 cm. Odvod spalin vrchní, zadní. Externí přívod vzduchu Ano. Sekundární spalování Ano