Jotul krbová vložka I 620 F – černý lak

Velmi žádaný produkt Jotul krbová vložka I 620 F - černý od značky JOTUL pohodlně dostanete právě zde za výborné peníze. Nyní pořídíte za 79 990 Kč.
Jotul krbová vložka I 620 F - černý lak
Značka: JOTUL
79 990 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Modelová řada Jotul I 620 je novou vlajkovou lodí Jotulu. Jotul I 620 je velká krbová vložka, která nabízí ještě lepší výhled na oheň než její předchůdce, nejprodávanější Jotul I 520. Navzdory své velikosti je tato krbová vložka navržena tak, aby fungovala optimálně i při nízkém výkonu. Krásu hořícího ohně zvýrazňují světle smaltované vnitřní pláty z vermikulitu a odolné litiny. Správné a pohodlné ovládání usnadní symboly na regulaci přívodu vzduchu. Krbová vložka Jotul I 620 se jednoduše instaluje jak do otevřeného krbu, tak i nové obestavby, a to díky úzkému, lehce odnímatelnému rámečku. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech stranách topeniště. Jotul I 620 F má rovné přední prosklení dvířek.

Dvoustupňové spalování CB
Optimální spalování i při nízkém výkonu
Odnímatelný ozdobný rámeček
Jednoduchá montáž

Rozměry:

Výška: 499 mm
Šířka: 800 mm
Hloubka: 432 mm

Ostatní parametry: Popelník Ano. Délka polen 60 cm. Sekundární spalování Ano. Typ skla rovné. Deflektor (clona) Ano. Emise CO (Při 13% O2) 0,07 %. Jmenovitý výkon 9 kW