krbyvysocina.cz

KAWMET krbová vložka W17 ECO – 16,1 kW

Hodně žádaný produkt KAWMET krbová vložka W17 ECO od dodavatele s dobrým jménem KAW-MET lze získat zde za báječnou cenu. Ceny od 20 834 Kč.
EAN: 5907694953054
KAWMET krbová vložka W17 ECO - 16
Ověřit dostupnost »
Značka: KAW-MET
20 834

KAWMET krbová vložka W17 ECO – 16,1 kW
Teplovzdušná krbová vložka KAWMET W17 ECO – 16,1 kW je moderní krb, který funguje na principu konvekce. Krbová vložka na dřevo, se stane nejen ozdobou interiéru, ale zahřeje celý dům a poskytne příjemnou teplotu v chladném období.
UPOZORNĚNÍ: V případě zájmu o napojení na externí přívod vzduchu, je zapotřebí dokoupit: Adaptér přívodu vzduchu KAW-MET
Výhody krbové vložky KAWMET W17 ECO – 16,1 kW:

klapka regulující tah komína
deflektor zvyšující její účinnost
dekorativní zábrana chránící dřevo před vypadnutím
regulace přívodu vzduchu přes popelník
dodržování norem ekodesignu krbů na dřevo

Polské litinové krbové vložky, které vyrábí litinová slévárna KAWMET, mají značnou výhodu v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Řeč je o vermikulární litině, která udělala skutečnou revoluci na trhu krbů.
Výhody vermikulární litiny v krbech na dřevo
Vermikulární litina je materiál vyrobený na bázi obyčejné šedé litiny s chemickými přísadami, které mění její strukturu, zlepšují pevnost a plasticitu a zvyšují životnost.
Krbové vložky z vermikulární litiny, mají o 30 % lepší tepelnou vodivost, vyšší účinnost a spotřeba dřeva je snížena o 30 %. Krby z vermikulární litiny jsou odolnější vůči teplotním změnám.
Výhody vermikulárních litinových krbů
? JSOU SILNĚJŠÍ
Použití vermikulární litiny umožnilo zvýšit výkon krbové vložky při zachování stejných rozměrů o cca 30 %.
? JSOU ÚČINNĚJŠÍ
Moderní krbové vložky se vyznačují zvýšenou tepelnou vodivostí a mají kratší dobu ohřevu (cca o 30 %).
? MAJÍ MENŠÍ SPOTŘEBU PALIVA
Díky větší účinnosti krbu se snižuje potřeba dřeva o cca 30%, což šetří peníze při používání krbu.
? JSOU EKOLOGIČTĚJŠÍ
Díky nižší poptávce po dřevě se snižují emise oxidu uhličitého a pryskyřičných látek, což přispívá ke zlepšení kvality ovzduší.
Krbová vložka s EKODESIGNEM
Krbová vložka KAWMET ECO je moderní, ekologický krb splňující normy Ekodesign. Krbová vložka KAWMET má díky použití vermikulární litiny přijatelnou míru emisí škodlivých látek do ovzduší při spalování palivového dřeva.

Ostatní parametry: Popelník Ano. Délka polen 55 cm. Odvod spalin vrchní. Sekundární spalování Ne. Typ skla rovné. Deflektor (clona) Ano. Norma Ecodesign