krbyvysocina.cz

KRATKI biokrb BRAVO TÜV – černý

Povedený výrobek KRATKI biokrb BRAVO TÜV od oblíbené značky se zárukou kvality KRATKI lze sehnat zrovna dnes za výprodejovou cenu! Právě teď za cenu 7 975 Kč.
KRATKI biokrb BRAVO TÜV - černý
Ověřit dostupnost »
Značka: KRATKI
7 975

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Ostatní parametry: Barevné provedení černá. Rozměr 900x652x174 mm. Výrobce Kratki EU. Objem zásobníku na biolíh 0,50 l. Celková váha 23,10 kg. Balení obsahuje biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí. Materiál ocel