krbyvysocina.cz

KRATKI biokrb DELTA 2 TÜV – černý

Výjimečný produkt KRATKI biokrb DELTA 2 TÜV od značky se skvělou pověstí KRATKI je k dispozici v naší nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte jen za 2 976 Kč.
KRATKI biokrb DELTA 2 TÜV - černý
Ověřit dostupnost »
Značka: KRATKI
2 976

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Ostatní parametry: Barevné provedení černá. Rozměr 900x400x142 mm. Objem zásobníku na biolíh 0,50 l. Celková váha 12,3 kg. Materiál ocel. Hmotnost 12300.000g.