krbyvysocina.cz

KRATKI biokrb FOXTROT TÜV – černý

Akční a ve slevě kousek KRATKI biokrb FOXTROT TÜV od našeho známého výrobce KRATKI máte možnost dostat právě teď v naší nabídce za akční cenu! Aktuálně stojí u nás 4 404 Kč.
KRATKI biokrb FOXTROT TÜV - černý
Ověřit dostupnost »
Značka: KRATKI
4 404

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Ostatní parametry: Barevné provedení černá. Rozměr 360x702x290 mm. Výrobce Kratki EU. Objem zásobníku na biolíh 0,20 l. Celková váha 9 kg. Balení obsahuje biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí. Materiál ocel