krbyvysocina.cz

KRATKI Biokrb GLASS černý

Akční výrobek KRATKI Biokrb GLASS černý od známé společnosti KRATKI pohodlně dostanete zde teď v akci. Nabídka již od 3 214 Kč.
EAN: 5901350015490
KRATKI Biokrb GLASS černý
Ověřit dostupnost »
Značka: KRATKI
3 214

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Ostatní parametry: Barevné provedení černá. Rozměr 400x500x149 mm. Výrobce Kratki EU. Objem zásobníku na biolíh 0,20 l. Celková váha 6 kg. Balení obsahuje biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí. Materiál ocel