krbyvysocina.cz

KRATKI Biokrb X-RAY TÜV, černý

Ve slevě tento produkt KRATKI Biokrb X-RAY TÜV, od výrobce s mnohaletou tradicí KRATKI lze pořídit právě nyní na našich stránkách se slevou. Ceny od 9 615 Kč.
EAN: 5901350045589
KRATKI Biokrb X-RAY TÜV
Ověřit dostupnost »
Značka: KRATKI
9 615

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Ostatní parametry: Barevné provedení černá. Rozměr 1000x500x300 mm. Výrobce Kratki EU. Objem zásobníku na biolíh 1,40 l. Celková váha 29,7 kg. Materiál ocel. Hmotnost 29700.000g