krbyvysocina.cz

KRATKI stojan pod krbové vložky – AMELIA, OLIWIA, WIKTOR, FELIX

Tento nejprodávanější produkt KRATKI stojan pod krbové vložky - AMELIA, OLIWIA, WIKTOR, od skvělého a známého výrobce KRATKI můžete najít zde teď právě za super peníze. Cena již od 1 478 Kč. EAN: 5901350073087
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost »
Značka: KRATKI
1 478
Popis produktu

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Ostatní parametry: Barevné provedení broušený chrom. Výrobce Kratki EU. Objem zásobníku na biolíh 1,2 l. Celková váha 21 kg. Materiál ocel. Hmotnost 7000.000g.