krbyvysocina.cz

Krbová mřížka 16x16cm DECO stříbrná patina

Oblíbený a kvalitní kus Krbová mřížka 16x16cm DECO stříbrná od kvalitního výrobce AMSTAL jednoduše najdete na našich stránkách nyní za báječnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 719 Kč.
EAN: 9005249016523
Krbová mřížka 16x16cm DECO stříbrná patina
Ověřit dostupnost »
Značka: AMSTAL
719

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena

Ostatní parametry: Barevné provedení zlatá patina. Vnější rozměr mřížky 200 x 200 mm. Žaluzie Ne. Hloubka montážního rámečku 25 mm. Rozměr montážního rámečku 166 x 166 mm. Použití vnitřní. Rozměr mřížky 16×16 cm