krbyvysocina.cz

Krbová mřížka 16x16cm RETRO slonová kost

Tento exkluzivní produkt Krbová mřížka 16x16cm RETRO slonová od výrobce se zárukou kvality AMSTAL je dostupný již dnes za příznivou cenu. Na našich stránkách za 629 Kč.
EAN: 9005249039065
Krbová mřížka 16x16cm RETRO slonová kost
Ověřit dostupnost »
Značka: AMSTAL
629

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena

Ostatní parametry: Barevné provedení slonová kost. Vnější rozměr mřížky 200 x 200 mm. Žaluzie Ne. Hloubka montážního rámečku 25 mm. Rozměr montážního rámečku 166 x 166 mm. Použití vnitřní. Rozměr mřížky 16×16 cm