krbyvysocina.cz

Krbová mřížka 16x32cm EXCLUSIVE slonová kost / mosaz patina

Velmi oblíbený kousek Krbová mřížka 16x32cm EXCLUSIVE slonová od známé kvalitní značky AMSTAL lze pořídit aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu! Zrovna nyní za cenu 881 Kč.
EAN: 9005249017056
Krbová mřížka 16x32cm EXCLUSIVE slonová kost / mosaz patina
Ověřit dostupnost »
Značka: AMSTAL
881

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena

Ostatní parametry: Barevné provedení slonová kost / mosaz patina. Vnější rozměr mřížky 194 x 345 mm. Žaluzie Ne. Hloubka montážního rámečku 25 mm. Rozměr montážního rámečku 162 x 320 mm. Použití vnitřní. Rozměr mřížky 16×32 cm