krbyvysocina.cz

Krbová mřížka 16x32cm RETRO měděná patina

Tento velmi oblíbený produkt Krbová mřížka 16x32cm RETRO od dodavatele kvalitních produktů AMSTAL můžete pořídit na našich stránkách teď právě levně! Akční cena 845 Kč.
EAN: 9005249019074
Krbová mřížka 16x32cm RETRO měděná patina
Ověřit dostupnost »
Značka: AMSTAL
845

Krbové mřížky
Nabízíme Vám ventilační krbové mřížky různých rozměrů a v několika barevných provedeních. Krbové mřížky jsou vyrobené z kvalitní oceli s montážním rámečkem. Lakované jsou práškovou barvou vysoké kvality, která je odolná vůči vysokým teplotám. I po několikaletém provozu zachovává svůj původní lesk a odstín. Krbové mřížky plní též funkci dekorační. Slouží k clonění ventilačních otvorů. Jsou vyrobeny z ocelových částí a příslušně upraveny technologickým procesem. Tento typ mřížek je určen pro montáže do komínových sopouchů, stěn a podlah.
Nedoporučujeme používat na stropech – (krbová mřížka je těžká a mohlo by se stát, že se časem uvolní a spadne (popřípadě pořádně zajistit))
Proč námi nabízené krbové mřížky?

jednoduchá instalace
dlouhá životnost
barevná stálost
splňuje přísné evropské normy
možnost objednání krbové mřížky s žaluzií
obrovský výběr
skladová dostupnost
cena

Ostatní parametry: Barevné provedení měděná patina. Vnější rozměr mřížky 194 x 345 mm. Žaluzie Ne. Hloubka montážního rámečku 25 mm. Rozměr montážního rámečku 162 x 320 mm. Použití vnitřní. Rozměr mřížky 16×32 cm