krbyvysocina.cz

Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou 907-597

Tento velmi oblíbený produkt Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s od značky s tradicí a dobrou pověstí UNIFLAM lze zakoupit na našich stránkách napořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 18 081 Kč.
EAN: 5901592603929
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost »
Značka: UNIFLAM
18 081

Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou 907-597 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 600 s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
oplach skla
komínová klapka součástí krbové vložky
vysoká kvalita krbové vložky
možnost napojení na externí přívod vzduchu
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!

Ostatní parametry: Popelník Ano. Délka polen 47 cm. Odvod spalin vrchní. Sekundární spalování Ano. Typ skla rovné. Deflektor (clona) Ano. Záruka 60 měsíců