krbyvysocina.cz

Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-705-DP

Oblíbený a kvalitní kus Krbová vložka UNIFLAM 700 STANDARD ECO s klapkou a externím od výrobce se skvělou pověstí UNIFLAM máte možnost dostat v aktuální nabídce téměř zdarma. Aktuálně v akci za 17 490 Kč.
EAN: 3244339077051
UNIFLAM krbová vložka 700 STANDARD ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-705-DP
Ověřit dostupnost »
Značka: UNIFLAM
17 490

Krbová vložka 700 STANDARD ECO s klapkou 907-705-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 STANDARD s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
komínová klapka 
externí přívod vzduchu
vysoká kvalita krbové vložky
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!

Ostatní parametry: Popelník Ano. Délka polen 50 cm. Odvod spalin vrchní. Sekundární spalování Ano. Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano. Typ skla rovné. Deflektor (clona) Ano