krbyvysocina.cz

Plynový hořák na plynové kartuše 516C

Kvalitní a velmi žádaný produkt Plynový hořák na plynové od této skvělé značky Krby levně lze koupit právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Nabídky od 159 Kč.
EAN: 6501008805344
Plynový hořák na plynové kartuše 516C

Plynový hořák na plynové kartuše 516C

Lehký, praktický a bezpečný
Udržitelnost kvality po mnoho let používání.
Jak správně používat turistický hořák?

Lehký, praktický a bezpečný
Hořák je přenosný a především zaručuje neuhasitelný plamen konstantní síly. Tento patronový hořák je praktický a od konkurence se odlišuje tím, že jej lze použít v 360° díky technologii Anti-Flasting. Použití hořáků v této kategorii je zárukou bezpečnosti, protože i při silných poryvech větru jsou schopny udržet plamen. Kromě toho, jsou vybaveny keramickou ochranou proti popálení. V případě některých modelů má plynový hořák vestavěnou rukojeť, díky níž se zařízení dobře hodí do ruky při každé provedené práci.
Udržitelnost kvality po mnoho let používání.
Plynový hořák na plynové kartuše, by měl být účinný po mnoho let bez ohledu na použití. Každý plynový hořák dostupný v naší nabídce, je plně certifikovaným zařízením. Hořáky mají regulátor plamene, který umožňuje regulovat spotřebu plynu z kartuše.
Balení:
Hořák je balen v originálním obalu, který umožní pohodlnou přepravu a ochranu před mechanickým poškozením.
Jak správně používat turistický hořák?
Bez ohledu na model, by měl být jakýkoli plynový hořák používán mimo hořlavé předměty. Pokud používáme zařízení uvnitř, postarejte se o velký přístup čerstvého vzduchu. Plynový hořák je připraven k použití, ihned po správné instalaci na plynovou kartuši. Nejprve nastavte kartuši a otočte ji ve směru hodinových ručiček. Jednoduše odšroubujte ventil a jemně stiskněte spoušť hořáku pro nastavení velikosti plamene. Po dokončení práce, vypněte plynový hořák vypnutím ventilu. Vezměte prosím na vědomí, že nesprávné připojení kartuše, bude mít za následek syčení. Po každém použití zařízení stojí za to se ujistit, že jsme knoflík správně otočili.

Ostatní parametry: Barva Bílá. Zapalování Piezoelektrické. Certifikát CE. Počet hořáků 1 ks. Zdroj plynu Plynová kartuše. Hmotnost 200.000g.