krbyvysocina.cz

UNIFLAM krbová vložka 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-595-DP

Tento nejprodávanější kus UNIFLAM krbová vložka 600 ECO s klapkou od výrobce se zárukou kvality UNIFLAM můžete získat zde teď v akci! Právě nyní za 14 793 Kč.
EAN: 3244339075958
UNIFLAM krbová vložka 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-595-DP
Ověřit dostupnost »
Značka: UNIFLAM
14 793

Krbová vložka UNIFLAM 600 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 600 s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
oplach skla
komínová klapka součástí krbové vložky
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!

Ostatní parametry: Popelník Ano. Délka polen 47 cm. Odvod spalin vrchní. Sekundární spalování Ano. Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano. Typ skla rovné. Deflektor (clona) Ano