krbyvysocina.cz

Venkovní ohniště Barrique

Hodně žádaný kus Venkovní ohniště Barrique od spolehlivého výrobce Karma premium pohodlně pořídíte zde teď za výprodejovou cenu. Výhodně za cenu 58 080 Kč.
Venkovní ohniště Barrique

Venkovní ohniště BarriqueJe elegantním prvkem pro jakoukoli venkovní zahradu, stravovací zařízení, vinárnu, penzion či hotelový komplex.
Spojením dubového vinného sudu a živého plamene vzniká unikátní venkovní ohniště Barrique. Jak název napovídá, dubové sudy použité k výrobě nesloužily k ničemu jinému než k zrání nejlepších červených barikových vín, jako jsou Cabernet-Sauvignon, Merlot nebo Graciano, pocházející ze španělské oblasti Navarra. Ohniště Barrique vás svou vinářskou minulostí upomene pokaždé, když otevřete dřevěná dvířka.
Typický červený nádech, který červené víno zanechalo na vnitřní stěně sudu, dodává ohništi charakter a význam. Krásným doplňkem ohniště je také velký korkový špunt.
Hlavní přednosti plynových ohnišť:

 atmosféra, teplo, vizuální zážitek a gril v jednom
 skvělá volba pro městské terasy a balkony, bez kouře a s ohleduplností k sousedům
 jednoduchá obsluha a zapalování
 prodloužení venkovní sezóny
 pro domácí využití i do hotelů, restaurací a pro cateringové akce
 barová a lounge výška stolů pro flexibilitu využití Venkovní ohniště Barrique jsou dodávána vcelku. Součástí dodávky je nerezové krycí víko hořáku, lávové kameny v antracitové barvě, regulátor plynu a přívodní hadice, návod k instalaci a použití. Pro použití pod otevřeným nebem doporučujeme zakoupit ochrannou nepromokavou plachtu.

Ostatní parametry: Jmenovitý výkon 8,8 kW. Rozměry 100 x 98
O100 x 98
O 100 x 98
O100 x 98 cm. Spotřeba 0,64 kg/hod. Materiál dubový sud s masivní deskou, obruče v kamnářské černi s měděnou patinou. Hmotnost 67 kg. Zapalování manuální. Typ PB láhve 5-10 kg