krbyvysocina.cz

Venkovní ohniště Infinity MAX

Tento nejprodávanější výrobek Venkovní ohniště Infinity od předního výrobce Karma premium snadno najdete momentálně na našich stránkách v bezva akci! Cenově vychází na 38 200 Kč.
Venkovní ohniště Infinity MAX

Venkovní ohniště Infinity MAXVenkovní plynové ohniště s možností grilování
Venkovní ohniště Infinity MAX v barovém stylu je pravým gigantem jak mezi našimi produkty, tak mezi venkovními grily všeobecně. Obdélníková krycí deska o rozměrech 183 x 106 cm nabízí dostatek místa pro 6-8 lidí, což je ideální volbou pro restaurace, hotely nebo cateringové služby. Za otevíracími dveřmi naleznete nejen prostor pro plynovou láhev, ale také dvě praktické police, které umožní mít vše potřebné pro grilování vždy po ruce.
Hlavní přednosti plynových ohnišť:

 atmosféra, teplo, vizuální zážitek a gril v jednom
 skvělá volba pro městské terasy a balkony, bez kouře a s ohleduplností k sousedům
 jednoduchá obsluha a zapalování
 prodloužení venkovní sezóny
 pro domácí využití i do hotelů, restaurací a pro cateringové akce
 barová a lounge výška stolů pro flexibilitu využití
Venkovní ohniště Infinity jsou dodávána v rozloženém stavu. Součástí dodávky je krycí víko hořáku, lávové kameny v antracitové barvě, regulátor plynu a přívodní hadice, návod k instalaci a použití. Pro použití pod otevřeným nebem doporučujeme zakoupit ochrannou nepromokavou plachtu.

Ostatní parametry: Jmenovitý výkon 11,8 kW. Rozměry 183 x 102 x 106
O100 x 98
O 100 x 98
O100 x 98 cm. Spotřeba 0,88 kg/hod. Materiál lakovaný kov opletený umělým ratanem, sklokeramická deska s dekorem kamene. Hmotnost 63 kg. Zapalování manuální. Typ PB láhve 7-10 kg