krbyvysocina.cz

Venkovní ohniště Infinity Q

Tento akční a ve slevě výrobek Venkovní ohniště Infinity od společnosti s předním postavením na trhu Karma premium je k sehnání právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 32 200 Kč.
Venkovní ohniště Infinity Q

Venkovní ohniště Infinity QHodí se na jakoukoli terasu nebo prostorný balkon.
Kompaktní venkovní ohniště Infinity Q je ideální pro společenské akce na otevřeném prostranství ve městském prostředí. Zároveň slouží jako konferenční stůl, podavačský pult a gril v jednom, což šetří místo. Navíc, díky jeho designu, neexistuje riziko rozptýlení horkých uhlíků, prachu nebo popela, takže ani vy ani vaši sousedé se nemusí obávat nepořádku. Dvoustranná litinová pánev nabízí dvě možnosti přípravy grilovaných pokrmů.
Hlavní přednosti plynových ohnišť:

 atmosféra, teplo, vizuální zážitek a gril v jednom
 skvělá volba pro městské terasy a balkony, bez kouře a s ohleduplností k sousedům
 jednoduchá obsluha a zapalování
 prodloužení venkovní sezóny
 pro domácí využití i do hotelů, restaurací a pro cateringové akce
 barová a lounge výška stolů pro flexibilitu využití Venkovní ohniště Infinity jsou dodávána v rozloženém stavu. Součástí dodávky je krycí víko hořáku, lávové kameny v antracitové barvě, regulátor plynu a přívodní hadice, návod k instalaci a použití. Pro použití pod otevřeným nebem doporučujeme zakoupit ochrannou nepromokavou plachtu.

Ostatní parametry: Jmenovitý výkon 8,8 kW. Rozměry 122 x 63
O100 x 98
O 100 x 98
O100 x 98 cm. Spotřeba 0,64 kg/hod. Materiál lakovaný kov opletený umělým ratanem, sklokeramická deska s dekorem kamene. Hmotnost 35 kg. Zapalování manuální. Typ PB láhve 5-7 kg