krbyvysocina.cz

Venkovní ohniště Infinity R

Velmi žádaný produkt Venkovní ohniště Infinity od dodavatele se skvělou pověstí Karma premium máte možnost dostat aktuálně na webu za extra cenu! Teď v akci 32 200 Kč.
Venkovní ohniště Infinity R

Venkovní ohniště Infinity RVenkovní kulatý konferenční stůl, plynové ohniště a gril v jednom? To je Infinity R
Na grilovacím roštu o průměru 40 cm lze současně připravit několik jídel. Krycí deska s hloubkou 43 cm pak poskytuje dostatek prostoru pro servírování jídla nebo pro umístění nápojových sklenic. Středem tohoto ohniště je unikátní hořák, který produkuje rovnoměrný a koncentrovaný plamen, přinášející život do každého venkovního prostoru. Jeho výkon 8,8 kW dokáže příjemně ohřát prostor a lávové kameny doplněné o možnost keramických polínek vytvářejí přirozený vzhled ohniště.
Hlavní přednosti plynových ohnišť:

 atmosféra, teplo, vizuální zážitek a gril v jednom
 skvělá volba pro městské terasy a balkony, bez kouře a s ohleduplností k sousedům
 jednoduchá obsluha a zapalování
 prodloužení venkovní sezóny
 pro domácí využití i do hotelů, restaurací a pro cateringové akce
 barová a lounge výška stolů pro flexibilitu využití
Venkovní ohniště Infinity jsou dodávána v rozloženém stavu. Součástí dodávky je krycí víko hořáku, lávové kameny v antracitové barvě, regulátor plynu a přívodní hadice, návod k instalaci a použití. Pro použití pod otevřeným nebem doporučujeme zakoupit ochrannou nepromokavou plachtu.

Ostatní parametry: Jmenovitý výkon 8,8 kW. Rozměry 123 x 64
O100 x 98
O 100 x 98
O100 x 98 cm. Spotřeba 0,64 kg/hod. Materiál lakovaný kov opletený umělým ratanem, sklokeramická deska s dekorem kamene. Hmotnost 35 kg. Zapalování manuální. Typ PB láhve 5-7 kg