krbyvysocina.cz

Venkovní ohniště Ruben Party | Dřevo masiv

Často hledaný výrobek Venkovní ohniště Ruben Party | od společnosti s dlouholetou tradicí Karma premium pohodlně získáte momentálně na našich stránkách levně. Aktuálně výhodně za 65 582 Kč.
Venkovní ohniště Ruben Party | Dřevo masiv

Venkovní ohniště Ruben Party | Dřevo masivOhniště přidá na atraktivitě venkovním barům a restauracím.
Máte dost stejných chlebíčků na svatbách, firemních akcích a teambuildingových aktivitách? Potřebujete změnu, že? Pro cateringové akce nabízíme barové plynové ohniště Ruben Party pro moderní a zábavné menu.
Jídelní plocha je vyrobena z dřevěného masivu. Stojan je vyroben z černě lakovaného kovu. Uvnitř stojanu se nachází propan-butanová bomba a bateriové zapalování. Ohniště může být umístěno v jakémkoli venkovním prostoru bez omezení. Pro zvýšení bezpečnosti je vybaveno skleněným štítem proti přímým plamenům a větru. Srdcem ohniště je nerezový hořák doplněný lávovými kameny a keramickými poleny, což dodává ohni velmi realistický vzhled. Ohniště může být doplněno dvoustrannou litinovou pánví, která je ideální pro moderní styl grilování zvaný plancha. Díky ní můžete na plynovém ohništi připravit masové speciality, mořské plody, různé druhy zeleniny nebo oblíbené indické placky. Výkon hořáku až 8,8 kW dokáže efektivně vyhřát okolní prostor, což umožňuje prodloužení venkovní sezóny. Nad hořákem lze umístit kovový kryt a ohniště se tak může stát barovým stolem pro odkládání nápojů a jídla.
Venkovní ohniště Ruben Party | Dřevo masiv

Robustní podstavec z lakovaného kovu
Čtvercová horní deska ze silně odolného materiálu Polyrey®
Extra silný čtvercový hořák
Kovový kryt hořáku
Realistické plameny
Grilování na oboustranné litinové pánvi
Skleněná zábrana proti větru
Rychlá instalace
Nenáročný a bezpečný provoz
Snadno přenosné
Hoření bez zápachu
Přívětivé k životnímu prostředí
Součástí dodávky je krycí víko hořáku, lávové kameny v antracitové barvě, regulátor plynu a přívodní hadice, návod k instalaci a použití. Pro použití pod otevřeným nebem doporučujeme zakoupit ochrannou nepromokavou plachtu.

Ostatní parametry: Jmenovitý výkon 8,8 kW. Rozměry 100 x 100 x 106
O100 x 98
O 100 x 98
O100 x 98 cm. Spotřeba 0,64 kg/hod. Materiál lakovaný kov, krycí deska dřevo masiv. Hmotnost 66 kg. Zapalování piezzoelektrické (1xAAA baterie). Typ PB láhve 5-10 kg