krbyvysocina.cz

Fotovoltaický solární panel RISEN 390Wp Full Black IP68 Half Cut

Výjimečný produkt Fotovoltaický solární panel RISEN 390Wp Full od společnosti s předním postavením na trhu RISEN snadno pořídíte na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Nabídka od 4 188 Kč.
Fotovoltaický solární panel RISEN 390Wp Full Black IP68 Half Cut
Ověřit dostupnost »
Značka: RISEN
4 188

Fotovoltaický solární panel RISEN 390Wp Full Black IP68 Half Cut je elegantní a efektivní řešení pro výrobu udržitelné energie. Tento solární panel využívá fotovoltaickou technologii, která je šetrná k životnímu prostředí a umožňuje udržitelnou výrobu energie.
S výstupní kapacitou 390Wp tento solární panel zaručuje vysokou účinnost a výkon. Jeho celočerný design nejen dodává panelu moderní a estetický vzhled, ale také zajišťuje jeho pevnost, odolnost a dlouhou životnost.

panel je navíc hodnocen jako IP68, což znamená, že je vysoce odolný vůči vodě a prachu. To umožňuje jeho instalaci a použití v široké škále podmínek a prostředí.
fotovoltaický solární panel RISEN 390Wp Full Black IP68 Half Cut také využívá technologii Half Cut, která zvyšuje jeho celkovou účinnost a maximalizuje výkon.
fotovoltaický solární panel RISEN 390Wp Full Black IP68 Half Cut je tedy ideální volbou pro všechny, kteří hledají elegantní, výkonný a odolný zdroj energie. Tento solární panel je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí kombinovat moderní design s vysokou efektivitou a výkonem.

Jaké jsou hlavní předsnoti tohoto fotovoltaického palenlu RISEN?

Fotovoltaický solární panel se stříbrným rámem.
Výkonný panel vyrobený technologií half-cut, která spočívá v půlení článků.
Tato technologie snižuje tepelný odpor a zvyšuje výstupní výkon o 5 až 10 Wp.
Samočistící sklo.
Typ solárního článku: monokrystalický.
Max. výstupní výkon: 390Wp.
Napětí: 33,88V
Maximální zkratový proud: Isc – 12,21A.
Napětí naprázdno: 40,69V
Max. jmenovité napětí systému: 1500V.
Výkonný modul s nízkou radiací i za špatných světelných podmínek (ráno nebo zataženo).
Velká nosnost – zatížení větrem 2400 Pa, zatížení sněhem 5400 Pa.
Připojení pomocí konektoru – kompatibilní s MC4.

Ostatní parametry: Záruka 12 let. Délka 1096 mm. Výrobce RISEN. Výška 1754 mm. Šířka 30 mm. Materiál Kov | Sklo. Hmotnost 21 kg