krbyvysocina.cz

HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem – černá, zelená kachle, vychlazovací smyčka

Tento exkluzivní produkt HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem od přední společnosti HAAS + SOHN můžete nakoupit aktuálně na webu za akční cenu. Pouze nyní za 69 990 Kč.
EAN: 8595235531419
HAAS+SOHN kachlová kamna EBOLI AL II s výměníkem - černá
Ověřit dostupnost »
Značka: HAAS + SOHN
69 990

Krbová kamna EBOLI AL II s výměníkem
Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem připomínají typická kachlová kamna z dob našich babiček. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Spodní sokl je vyroben v základní bílé barvě. Můžete si ho podle Vašich představ natřít. Tradiční kachlové obložení bez dekoru pod sebou skrývá moderní techniku. Kamna mají funkci terciálního (sekundárníhoo) spalování, díky kterému je snížena spotřeba paliva. Samozřejmostí je externí přívod vzduchu, který zaručuje, že i při zapálených kamnech je v místnosti čerstvý vzduch. K dispozici je i varianta s vychlazovací smyčkou, která zajistí, že se kamna při výpadku proudu nebudou přehřívat. 

Ostatní parametry: Účinnost kamen 82 %. Typ kamen dvouplášťová, konvekční. Přikládání přední. Odvod spalin vrchní, zadní. Externí přívod vzduchu Ano. Sekundární spalování Ano. Typ skla rovné