krbyvysocina.cz

HAAS+SOHN krbová kamna EBOLI zelená kachle

Zlevněný kus HAAS+SOHN krbová kamna EBOLI zelená od dodavatele s dlouholetou historií HAAS + SOHN pořídíte v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Momentálně k dispozici za 49 990 Kč.
EAN: 8595235521335
HAAS+SOHN krbová kamna EBOLI zelená kachle
Ověřit dostupnost »
Značka: HAAS + SOHN
49 990

Kachlová kamna HAAS+SOHN – splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních. Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 1,5 kW do 8,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Vysoká účinnost (i přes 80%) garantuje ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování. Nespornou výhodou kachlových kamen je skutečnost, že kachle dokáží akumulovat teplo a předávat ho i v době, kdy dohořívá palivo ve spalovací komoře. Kachlová kamna jsou navíc nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů.

Ostatní parametry: Účinnost kamen 80 %. Přikládání přední. Délka polen 33 cm. Odvod spalin vrchní. Externí přívod vzduchu Ne. Sekundární spalování Ano. Typ skla rovné