krbyvysocina.cz

HIGHER horkovzdušná kamna a kotel na tuhá paliva PN3 – 25KW

Tento unikátní produkt HIGHER horkovzdušná kamna a kotel na tuhá od oblíbené značky se zárukou kvality HIGHER můžete sehnat zrovna dnes v bezva akci! Nyní lze objednat jen za 20 654 Kč.
HIGHER horkovzdušná kamna a kotel na tuhá paliva PN3 - 25KW
Ověřit dostupnost »
Značka: HIGHER
20 654

Horkovzdušná kamna a kotle značky HIGHER jsou moderní a spolehlivá řešení pro vytápění vašeho domova, chaty či průmyslových prostor a dílen. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou účinnost a šetřily náklady na palivo.
Horkovzdušná kamna HIGHER, jsou vyrobená z nejvyšší kvality atestovaného kotlového plechu a nabízejí jmenovitý topný výkon 25 kW a maximální topný výkon 30 kW. Díky velké spalovací komoře a efektivnímu designu vzduchového pláště dosahují účinnosti až 72 %. Horkovzdušná kamna HIGHER jsou vybavena vyměnitelným litinovým roštem, velkými nakládacími dvířky a deflektorem kouřovodu, který snižuje spotřebu paliva až o 30 %.
Kotel HIGHER na tuhé palivo je ideální volbou pro vytápění rodinných domů, chat nebo menších provozů. Kotel HIGHER je vyroben z nejvyšší kvality atestovaného kotlového plech o tloušťce 6 a 10 mm. Kotel HIGHER je vybaven axiálním nuceným ventilátorem, který zajišťuje vysokou účinnost spalování a nízké emise CO. 
Produkty HIGHER jsou vyrobeny z nejvyšší kvality a splňují nejvyšší standardy. Jsou vhodné pro ty, kteří hledají spolehlivé řešení pro vytápění.

Ostatní parametry: Norma EN13240: 2006. Jmenovitý výkon 25 kW. Vytápěcí schopnost 300 m2. Kouřovod 130 mm. Palivo Doporučené tvrdé dřevo s vlhkostí ? 20 % * mg / Nm3, brikety, uhlí jen jako přísada do 10%. Spotřeba paliva 1,5 kg/hod. Účinnost 72 %