krbyvysocina.cz

HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11/7 kW – olivová

Hodně oblíbený výrobek HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11/7 kW - od společnosti s předním postavením na trhu HS FLAMINGO můžete koupit tady a teď ve slevě. Právě teď za cenu 50 390 Kč.
EAN: 8594155835416
HS FLAMINGO krbová kamna AQUAFLAM VARIO KALMAR 11/7 kW - olivová
Ověřit dostupnost »
Značka: HS FLAMINGO
50 390

AQUAFLAM VARIO, novinka z produkce společnosti HS Flamingo s.r.o. Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění.
Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Vybavena standardně ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciálního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu, automaticky chrání proti přetopení.
Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozu jako teplovzdušná, to je Aquaflam VARIO!

Výběr výkonu (Krbová kamna jsou standardně dodávána s teplovodním výměníkem. Zákazník má možnost výběru mezi dvěma výkony: 3 – 9 kW / 5 – 11kW.)
Teplovodní / teplovzdušná verze (Pokud bude chtít zákazník topit bez výměníku, má možnost velmi snadno jej vyměnit za záslepku (deflektor) s jehož přítomností lze topit jako v teplovzdušných kamnech.)
Obsluha kamen (k výběru jsou dva typy ovládání krbových kamen. Manuální, pomocí táhla a elektronická, pomocí potenciometru)
Výběr barevné varianty (u krbových kamen Saporo, Lend, Kalmar je k dispozici 5 barevných variant – šedá, krémová, červená a dvě luxusní – hnědá sametová a krémová metalická)
Výměna dlažby (Navíc, u krbových kamen Barma je možná výměna dlažby v kterýkoliv okamžik jejich provozu.)

 

Ostatní parametry: Účinnost kamen 80,19 %. Typ kamen dvouplášťová, konvekční. Popelník Ano. Délka polen 40 cm. Odvod spalin vrchní. Externí přívod vzduchu Ano. Terciální přívod vzduchu Ano