krbyvysocina.cz

KRATKI biokrb GOLF TÜV – černý

Tento oblíbený výrobek KRATKI biokrb GOLF TÜV - od výrobce s dobrým jménem KRATKI jde koupit tady teď opravdu levně! Právě nyní za skvělou cenu 2 024 Kč.
EAN: 5901350073650
KRATKI biokrb GOLF TÜV - černý
Ověřit dostupnost »
Značka: KRATKI
2 024

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.

Ostatní parametry: Barevné provedení černá. Rozměr 648x374x144 mm. Výrobce Kratki EU. Objem zásobníku na biolíh 0,20 l. Celková váha 4,4 kg. Materiál ocel. Hmotnost 4400.000g