krbyvysocina.cz

Krbová vložka UNIFLAM 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-695-DP

Nový výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu od dodavatele s dlouholetou historií UNIFLAM máte možnost dostat zde teď právě za báječnou cenu. Nyní zakoupíte za 22 990 Kč.
EAN: 3244339076955
UNIFLAM krbová vložka 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-695-DP
Ověřit dostupnost »
Značka: UNIFLAM
22 990

Krbová vložka 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu, 607-695-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 LUX s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!

Ostatní parametry: Popelník Ano. Délka polen 50 cm. Odvod spalin vrchní. Sekundární spalování Ne. Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano. Typ skla rovné. Deflektor (clona) Ano