krbyvysocina.cz

Carbel krbová kamna ARES-2

Tento kvalitní výrobek Carbel krbová kamna od značky s tradicí a dobrou pověstí CARBEL jednoduše můžete najít aktuálně levně. Výhodně za cenu 41 261 Kč.
Carbel krbová kamna ARES-2
Ověřit dostupnost »
Značka: CARBEL
41 261

Krbová kamna ARES-2
Modelová řada krbových kamen ARES-2 se pyšní svým minimalistickým industriálním designem. Jejich hranatá konstrukce zdůrazňuje precizní zpracování a elegantně skrývá špičkové technologie. Tato krbová kamna jsou bez výměníku a teplo vyzařují do prostoru formou sálání. Díky neustálému vývoji a inovacím poskytují efektivní spalování dřeva, produkují minimální množství odpadu a jejich ovládání je velmi jednoduché a pohodlné. Sklo dvířek zůstává díky sekundárnímu regulovatelnému přívodu vzduchu stále čisté, takže si můžete vychutnat nádherný výhled na tanec plamenů bez jakýchkoli rušivých prvků. Tato krbová kamna jsou ideální pro rychlé vytápění velkých prostor a díky své schopnosti efektivně vytápět i menší objekty jsou velmi oblíbená mezi majiteli chat a chalup. Kamna jsou vyrobena z oceli o velké tloušťce s kvalitní povrchovou úpravou a jejich dominantním prvkem jsou skleněná dvířka s dvojitým sklem a vysokou odolností vůči teplu.

Moderní design
Vysoká účinnost
Jmenovitý výkon 8,3 kW
 Regulovatelný výkon od 6,0 do 12,0 kW
Vylepšená dynamika spalovacího procesu
Špičková kvalita dílenského zpracování
Opláštění vyrobeno ze silnostěnné oceli
Přesná a jednoduchá regulace primárního a sekundárního vzduchu
Splňuje nejpřísnější ekologické limity a mezinárodní certifikáty
Palivo – kusové dřevo
Barva – antracitově šedá

Ostatní parametry: Účinnost kamen 85,09 %. Typ kamen teplovzdušná. Popelník Ano. Přikládání přední. Délka polen 50 cm. Odvod spalin vrchní. Externí přívod vzduchu Ano